My se staráme, vy si užíváte...

MEDIKAAL-TT je nestátní zdravotnické zařízení zabývající se poskytováním pracovnělékařských služeb. Nabízíme pracovnělékařské služby, které jsou orientovány na potřeby klientů z řad podnikatelské, státní i neziskové sféry.

Zajistíme Vám provádění všech druhů pracovnělékařských prohlídek, a to konkrétně:

  • vstupních
  • periodických
  • výstupních
  • mimořádných

Našim klientům nabízíme několik řešení našich služeb. Nejvíce využívanou službou je tzv. komplexní balíček pracovnělékařských služeb (prohlídky, dohledy, poradenství, vedení lhůtníků atd.). Jako samostatnou službu můžete využít provádění dohledů na pracovištích, školení první pomoci (e-learning, školení lektorem na pracovišti), dny zdraví a další.

Máte zájem o naše služby?

Vyplňte nám dotazník níže a my se Vám ozveme s informacemi ohledně dalšího postupu.

1 Kontaktní informace
2 Informace o poptávajícím
3 Celkové shrnutí

Moderní informační systém

Mějte vždy dokonalý přehled o tom, co se právě děje...

Celkovou správu (evidenci zaměstnanců, lhůtníky pracovnělékařských prohlídek či dohledů, evidenci školení první pomoci apod.) máte přehledně v informačním systému, který si sami vyvíjíme.

S tímto systémem pracují všichni naši klienti, kteří po uzavření smlouvy dostanou přihlašovací údaje do této webové aplikace, jenž podstatně zjednodušuje celý proces poskytování pracovnělékařských služeb.

Novinky

Prázdninový provoz ordinací
V období prázdnin je provoz ordinací omezen z důvodů plánovaných dovolených lékařů. Termíny prohlídek mohou být delší než obvykle. Proto neodkládejte objednání na prohlídku na poslední chvíli. 
Číst více...
ŠKOLENÍ PRVNÍ POMOCI - KDO, KDY, JAK?
Další z častých dotazů, se kterými se na nás obracíte je proškolení zaměstnanců PRVNÍ POMOCI. Legislativa je v tomto směru velmi otevřená.. Dle legislativy by na každém pracovišti a na každé směně měl být mini...
Číst více...
Ve středu 17.6.2020 nebudeme k zastižení.
Ve středu 17. 6. 2020 se celá naše kancelář bude vzdělávat a školit, abychom byli zase o kousek lepší. Znamená to, že vám nemůžeme být k dispozici. Pokud s námi potřebujete něco řešit, obraťte se na nás prosím...
Číst více...

Vlastník

Sesterské společnosti